"Мій батько - окупант". Історія російської сім’ї

Compartir
Insertar
 • Publicado el 17 sep 2022
 • Двійнятам Єлизаветі та Анастасії із російського міста Псков - по 18 років. Але вони вже вимушені жити окремо від сім’ї.
  Батько дівчат служить у 76-ій десантно-штурмовій дивізії, яка, зокрема, була у Бучі у перші місяці вторгнення росіян в Україну.
  Єлизавета й Анастасія не підтримують війну, у березні їх затримували за участь у протесті. Батькові, який повернувся додому через пів року після початку бойових дій за станом здоров’я, це очевидно не подобається.
  Через постійні конфлікти дівчата переїхали на квартиру, яку їм допомогла знайти правозахисна організація для жінок.
  Вони кажуть, що планують продовжувати політичну активність.
  Підписуйтесь на канал ВВС News Україна:
  esclips.com/user/Ukrainia...
  Всі новини: bbc.in/1vBFclj
  Ми у соцмережах:
  Facebook: BBCnewsUkrai...
  Твіттер: BBC_ua
  Твіттер російською: bbcukrainian
  Telegram t.me/bbcukrainian
  Telegram російською: t.me/bbcnewsukrainian_ru
  Будь ласка, зберігайте пристойність, такт і доречність ваших дописів.
  Не слід надсилати повідомлення, які порушують закон, закликають до переслідування чи сприймаються як переслідування, містять погрози, образи, наклеп, непристойності, людиноненависництво, дискримінацію за расовою чи статевою ознакою тощо.
  Наші сторінки читають користувачі різного віку, тому не вживайте, будь ласка, лайливих слів.
  Не надсилайте копії свого повідомлення чи дуже подібні повідомлення кілька разів.
  Не надсилайте повідомлення з URL, який не стосується теми допису.
  ВВС зберігає за собою право не публікувати ваші коментарі. Якщо ви з цим не погоджуєтеся, будь ласка, не надсилайте їх.

Comentarios • 55

 • BBC News Україна
  BBC News Україна  Hace 14 horas +2

  Історія вагітної лікарки у полоні:

 • blackdrgn
  blackdrgn Hace 12 horas +6

  Девочки молодцы, хоть понимают что реально происходит

 • Vladyslav Karpenko
  Vladyslav Karpenko Hace 14 horas +9

  Почему они улыбались в момент когда высказывали свою "жалость к украинцам и стыд за отца"? Причем улыбка формата "сдерживаюсь". Возможно, конечно показалось... Кто-то ещё обратил на это внимание?

 • TOLIKіЯ
  TOLIKіЯ Hace 14 horas +27

  Я вважаю так: місце народження і батьків не обирають - це перше. Друге - дитина не може впливати на світогляд батьків. І третє - поки дитина не має паспорт, певний вік і коштів, вона вимушена перебувати в обставинах, які створюють дорослі, і піддається впливу цих дорослих. І в нас, в Україні, є багато сімей, де є неправильне виховання дітей, ба більше - взагалі відсутність виховання. Я НЕ ВИПРАВДОВУЮ ЦИХ ДІВЧАТ, але за увесь час цього жаху, я чую ЛИШЕ ВТРЕТЄ від росіянина про те, що йому соромно за свій народ, а не "ми нє вінавати, вінават путін". А тут діти засуджують батька, якого люблять. Не проецируйте їхню позицію на усіх росіян, але і не пхайте особисто їх назад в те болото, з якого вони намагаються вилізти як особистості, тим більше, що до нас вони не просяться. Ми не повинні перетворюватися на тих, кого самі ж засуджуємо за жорстокість. Слава Богу і ЗСУ!

 • Светлана Светлана

  Одна из трагедий войны, не самая громкая, но реальная

 • Iryna Vozniuk
  Iryna Vozniuk Hace 14 horas +20

  Можливо вже досить шукати для нас «хороших русскіх»? Ви чудово знаєте що росіяни, у своїй більшості, схвалюють війну. Для кого ця вистава? Ви хочете продемонструвати мені що у всьому винен Путін, а цей народ теж жертва тирана? Вони хотіли цього тирана, це був їх вибір. Замість того щоб опрацювати травми свого суспільствам, вони обрали шлях втечі від свободи ( так само як у свій час німці зреклися власної свободи, або обрали шлях байдужості).

 • Val Solo
  Val Solo Hace 12 horas

  Росія це їх країна. Якщо вони не будуть проти, щоб їх держава нападала на інші заради "будь-яких" ідей то ну, наступний раз їх чоловіки або діти підуть в Афган/Україну/будь-яка інша країна світу.

 • Elwyn Tialas
  Elwyn Tialas Hace 14 horas +6

  Мені шось це нагадує спробу показати не існуючих "хароших рускіх", невдалу спробу. Бо любі мої, якщо ми говоримо про людей 20+ з сформованим Я, системою цінностей і представленнями про світ, гнучкість їх сприйняття мінімальна. І навіть якщо вони усвідомили що їх батько вбивця і злочинець, цього не достатньо щоб вибити з голови роки виховання цим же ш вбивцею і злочинцем, країною вбивць і злочинців. І це яскраво проявляється навіть в цьому короткому інтерв'ю. Бо вони не вважають себе винними, вони відчувають провину за свого батька. І при тому, що він вбивця і злочинець - вони до нього всеодно симпатизують, кажуть що люблять його. В цьому вся расєя, в цьому всі "харошиє рускіє". Огидно.

 • blackdrgn
  blackdrgn Hace 12 horas

  Я даже прониклась немного этой историей

 • Sandro Bezhuashvili
  Sandro Bezhuashvili Hace 12 horas

  BRAVO DEVCHATA! IA DUMAL CHTO V RASII UJE NI ASTALIS LIUDI.👏👏👍👍

 • NATALIA KRYLOVA
  NATALIA KRYLOVA Hace 12 horas +2

  Мені дуже шкода людей в Україні.Скількі горя ,сльоз,смертей.Скалечені жизни.❤️💙💛

 • Coffee Cat
  Coffee Cat Hace 14 horas +3

  Вони травмовані всі з народження.

 • Gunner
  Gunner Hace 14 horas +14

  ВВС ви знов насаджуєте нам "хароших руZZкіх". сенс цього відео для українців, що там ше є люди ?? я сильно сумніваюся з погляду на те як дівкам було смішно у кадрі.

 • 7 grains
  7 grains Hace 12 horas +1

  пусть подаются на визу в США на убежище и валят и от отца и от этой "страны"

 • Maestro
  Maestro Hace 12 horas

  папа уехал а дочки начали баловаться со степплером

 • Val Solo
  Val Solo Hace 12 horas +1

  Не треба "хароших рускіх", героічєскі отстаівающіх Україну і все інше. Треба НОРМАЛЬНИХ рускіх, які вважатимуть, що їх справи закінчуються на їх кордоні, які не будуть нести пургу про третій Рім, Єрусалім, ізбранность, особєнность і взагалі позбудуться комплексу "Спасітєля"

 • Марта Кузьмяк

  Для чого нам на них дивитись, слухати їхні історії? Розумію потікоректність британців, але не у в даному випадку! У нас вже півроку йде війна, а росіяни ніяк не бунтують проти війни! Де їхні повстання? Де спротив проти влади? Противне це відео і реклама у фейсбуці про нього, буду розсилати знайомим для бану.

 • ⦑L⦒Ю⦑S⦒И⦑K⦒

  Спецоперація*. Стала воєнною операцією, бо путо не взяло Київ за 3 дні. Але ж, не війна, як вважають, ні... Та ви що, 21 ст - яка війна, може бути